Doprava a platba

 

PLATBA

Za vašu objednávku máte možnosť zaplatiť kartou online (Visa, Visa Electron, Visa Debit, Mastercard, American Express), službou PayPal alebo na dobierku pri prevzatí od kuriéra.
Celý nákup a teda aj platba prebieha v bezpečnom SSL prostredí od spoločnosti Stripe (Používajú ju napríklad aj Uber, Airbnb a podobne.), preto sa nemusíte báť, že by Vaše osobné údaje boli akokoľvek zneužité.

DOPRAVA

Všetky balíky posielame prostredníctvom kuriérskej služby GLS. Ihneď po odoslaní balíka Vám príde potvrdzujúci email od nás a rovnako aj email od GLS so sledovacím číslom Vašej zásielky.

CENA ZA DOPRAVU JE 3.9€ PRI PLATBE KARTOU ONLINE A PAYPALOM. PRI PLATBE NA DOBIERKU SA K PREPRAVNÉMU PRIRÁTA POPLATOK 1€ (TEDA CELKOVÁ CENA JE 4.9€).

Pri nákupe nad 50€ je doprava zdarma pri platbe kartou, pri platbe na dobierku je poplatok 1€. 
Kuriéri GLS doručujú zásielky v pracovných dňoch, najčastejšie v čase od 8:00 do 16:00.

DÁ MI KURIÉR VEDIEŤ PRED DORUČENÍM ZÁSIELKY?

Áno, v ráno doručenia Vám príde SMS s predpokladaným časom doručenia, následne Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky.

AKO RÝCHLO MI PRÍDE OBJEDNÁVKA?

Zásielky posielame zvyčajne do 3-5 pracovných dní. Všetok tovar máme vždy na sklade, takže sa nemusíte báť dlhého čakania.

BALÍČEK MI DLHŠIU DOBU NEPRIŠIEL, KURIÉR MA NEZASTIHOL…?

Najjednoduchšie je skontaktovať sa s dopravcom na čísle 18 345 alebo +421 483 217 201 (Zákaznický servis GLS), prípadne nám napíšte na info@cokeby.sk

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať

Nové pole

12 + 6 =

PRIDAJ SA DO ČO KEBY? KLUBU

Uži si info o našich novinkách, eventoch, akciách a mnoho iného medzi prvými. Naviac získaj 10% na ďalší nákup.

HURÁ, VITAJ V KLUBE! Na email sme Ti zaslali potvrdenie odberu noviniek (ak sa ti nezobrazuje na hlavnej ploche, skús pozrieť do spamu, poprípade do reklám v tvojej mailovej schránke).