Vo svete je veľmi dobre známe, že ľudia sú veľmi vynaliezavé stvorenia, hlavne vtedy, keď môžu ušetriť trochu práce alebo peňazí. Prinášame Vám 5 trikov, ktoré by mali byť nelegálne, ale nie sú a ľudia ich dokonca často využívajú.

Reklama

 

Každý sa občas dostane do situácie, kedy by mu nejaký ten trik prišiel vhod. Niektoré podvodíky môžeme pochopiť, ale niektoré sú naozaj na hrane! Čo si myslíte vy? Je to podľa vás v poriadku? A urobili ste niekedy niečo z toho?

 

Napísať esej alebo seminárku za 10 minút

skola

 

Študentom sa toho niekedy nahromadí moc, a tak nie je divu, že sa pokúšajú svoju prácu čo najviac urýchliť.

Niektorí si s tým nelámu hlavu, nájdu si na internete cudziu prácu v inom jazyku, rýchlo preložia v prekladači a môžu odovzdávať.

Niektorí si zas nájdu na internete ľudí, ktorí im za finančnú odmenu vypracujú prácu.

Ak patríte medzi tých, ktorí si vždy všetko starostlivo vypracovávali sami, potom si určite rozprávate, že toto by malo byť určite nezákonné! Na druhú stranu, ak toho máte naozaj veľa a nestíhate, možno to predsa stojí za to, takéto služby a triky využívať.

 


TIP: Ak ste náhodou študent a naozaj nestíhate so svojou prácou, odporúčame tím ľudí Napíšem ti prácu, ktorí Vám určite pomôžu.


 

Ako sa dovolať operátorovi

Happy businesswoman talking on the phone

 

Poznáte to, keď sa potrebujete s niekým spojiť po telefóne, s operátorom alebo servisnou linkou, trvá to celé veky, než vás prepoja.

Najprv s vami hovorí len automat a trvá celé veky, než sa dostanete niekam ďalej. Niektorí ľudia ale prišli na to, ako tento zdĺhavý proces urýchliť. Začnú do telefónu kričať a nadávať! Automat údajne takéto správanie vyhodnotí ako rozhnevaného zákazníka a čo najskôr ho prepojí.

My si myslíme, že rozhodne stojí za to vyskúšať to. Aj keby to nefungovalo, prinajmenšom spadne trochu pary! Priznajme si, kto občas nemal chuť na toho na druhej strane linky poriadne zakričať?

 

Ako si ľahko vypracovať kvalitný životopis

lens

 

 

Mnoho ľudí sa trápi s tým, ako správne vypracovať svoj životopis.

Niektorí na to ale vyzreli. Vložia na internet inzerát ponúkajúci prácu (tú istú, o ktorú majú sami záujem) a vylákajú tak z ľudí ich životopisy. Tie potom len mierne upravia a môžu sa ísť uchádzať o prácu.

Je to celkom šikovné, ale uvedomte si, že klamete nevinné osoby, ktoré vám posielajú svoje životopisy. Lepšie je nájsť si na internete návod a pokúsiť sa ho zostaviť sám.

Reklama

 

 

Ako zarobiť peniaze v second handoch

sekac

 

 

Niektorí ľudia chodia do secondhandov len preto, aby prehľadávali vrecká predávaného tovaru. Poznám jeden prípad, kedy žena skutočne našla vo vrecku saka päťdesiat eur.

Niektorí zas chodia do secondhandov, kde sa zameriavajú len na značkové veci, ktoré kúpia za lacno a na internete ich predajú za draho ?. Jednoduché.

 

Ako kradnúť biopotraviny

obchod

 

Mnoho ľudí by rado jedlo zdravšie, lenže to, čo nás väčšinou odradí od nákupu biopotravín, je cenovka.

Tu niektorí ľudia sú opäť veľmi vynaliezaví, jednoducho len preložia tovar z krabičky do krabičky alebo roztrhnú sáčok s bio ovocím a navažia ho len ako normálne ovocie. Pokladnička si to s najväčšou pravdepodobnosťou nevšimne. Vari rozozná bio jablko od toho ne-bio?

Od tohto triku sa však dištancujeme, sami ho považujeme ako za krádež.

 

Nechajte nám komentár, či ste nejaký trik z tohto zoznamu už využili, poprípade sa podeľte s nami aj o zážitky s nimi! ?

PRIDAJ SA DO ČO KEBY? KLUBU

Uži si info o našich novinkách, eventoch, akciách a mnoho iného medzi prvými. Naviac získaj 10% na ďalší nákup.

HURÁ, VITAJ V KLUBE! Na email sme Ti zaslali potvrdenie odberu noviniek (ak sa ti nezobrazuje na hlavnej ploche, skús pozrieť do spamu, poprípade do reklám v tvojej mailovej schránke).