Veriaci by určite povedali, že nad týmito šťastlivcami držal ochrannú ruku ich anjel strážny. Ľudia bez vyznania si pomyslia, že dotyčný mal len jednoducho šťastie. Ale čo keď predsa len existuje niečo medzi nebom a zemou? Po zhliadnutí tohto videa sa nad touto myšlienkou aspoň krátko zamyslite.

Reklama

Na svete žije veľa ľudí, ktorí prežili svoju istú smrť, či už sa uzdravili z vážnej choroby, alebo utiekli zubatej pri autonehode. Prečo má niekto šťastie a iný zomrie pri obyčajnom páde zo schodov, ktorý zo začiatku navyše nevyzeral nijako vážne? Má snáď dotyčný na Zemi ešte nejakú úlohu? Alebo snáď dostal druhú šancu napraviť svoje chyby a začať znova s ​​čistým štítom?

Na tieto otázky vám odpoveď nedáme. Ponúkame vám ale video, na ktorom uvidíte skutočne krkolomné situácie, z ktorých ich účastníci vyviazli úplne bez zranení, alebo len s ľahkými odreninami. Každopádne niektorí však zostali v obrovskom šoku! Máte tiež nejakú podobnú skúsenosť?

 

Pozrite si video

Reklama

 

 

 

Zdroj: youtube.comviralitycz.tiscali.cz

PRIDAJ SA DO ČO KEBY? KLUBU

Uži si info o našich novinkách, eventoch, akciách a mnoho iného medzi prvými. Naviac získaj 10% na ďalší nákup.

HURÁ, VITAJ V KLUBE! Na email sme Ti zaslali potvrdenie odberu noviniek (ak sa ti nezobrazuje na hlavnej ploche, skús pozrieť do spamu, poprípade do reklám v tvojej mailovej schránke).