Pozrite sa, čo o vás prezradí tvar chodidla

od | mar 29, 2018

Čítanie z ruky je spôsob veštenia, ktorý poznáme už stáročia. Čo sa ale stane, keď sa zameriate na chodidlá? Dokážu tiež prezradiť znaky vašej osobnosti?

Reklama

Možno tomu neuveríte, ale aj práve tvar chodidla môže prezradiť veľa o vašej povahe. Existujú štyri hlavné druhy chodidiel, podľa ktorých sa dá určiť, či ste introvert, alebo naopak radšej vyhľadávate spoločnosť iných ľudí.

1. Bežné chodidlo – Rímske

Takzvané rímske chodidlo je najčastejším typom chodidla. Zväčša ide o extrovertov. Takí ľudia sú veľmi otvorení a spoločenskí, nevadí im byť stredobodom pozornosti a tým pádom sú platní v práci s ľuďmi a v obchode. Človek pre každú srandu. Tento tvar chodidla je taktiež bežný u ľudí, ktorí radi cestujú a nevydržia dlho na jednom mieste.

bežne

lifebuzz.com

2. Špicaté chodidlo – Grécke 

Máte druhý prst na nohe dlhší než palec? Tak potom ste majiteľ gréckeho chodidla. Sršíte optimizmom a hoci ste aktívny typ plný energie, ktorý má rád nové dobrodružstvá, ste taktiež mimoriadne impulzívny a ľahko sa necháte rozčúliť. Perfektné typ pre umelcov.

špicate

lifebuzz.com

3. Štvorcové chodilo – Roľnícke 

Štvorcové chodidlo, niekedy prezývané ako roľnícke, sa len tak často nevidí. Ak máte všetky prsty takmer zarovno, znamená to, že sa radi nechávate uniesť vlastnými myšlienkami. Ľudia s týmto typom chodidlá sú pokojní a rozumní. Rozhodne sa oplatí niekoho takého počúvať.

rolnicke

lifebuzz.com
Reklama

 

4. Úzke chodidlo – Egyptské 

V prípade, že vášmu chodidlu dominuje palec a zvyšné prsty sú na seba natlačené, zrejme ste introvert. Spoločnosť iných ľudí vám síce nevadí, ale oveľa radšej trávite čas osamote.

uzke

lifebuzz.com

 

Nezabudnite nám taktiež nechať komentár, aký typ chodidiel máte vy?

 

ZDROJ: lifebuzz.com, magazin.centrum.sk/zdravie/

Čo tak ešte jeden článok?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.